• Distribucija

  AUTECHA siūlo vietinės distribucijos paslaugas Lietuvoje.

  Distribucija — transportavimo paslauga, kai krovinys, prekė ar žaliava iš gamyklos ar jos sandėlio pristatoma užsakovui. Distribucijos dėka kroviniai iš gamintojo iki gavėjo durų pristatomi sutartu laiku bei užtikrinant visas iš anksto numatytas sąlygas. Krovinių konsolidavimas vieno gabenimo metu paskirstant juos keliems gavėjams leidžia ženkliai sumažinti transportavimo kaštus, dėl ko klientams galime pasiūlyti itin patraukias mūsų teikiamų paslaugų kainas. Mūsų populiariausia paslauga – vietinė distribucija, tai krovinių, prekių, siuntų ir paketų paskirstymas ir išvežiojimas regioniniu mastu tą pačią dieną. Strategiškai patogi geografinė padėtis, leidžia krovinius po Lietuvą gabenti optimaliai. Mūsų sandėlis Panevėžyje yra vos keli kilometrai nuo magistralinio kelio Via Baltica (E67 ir E272) kryžkelės kur šakojasi kelia į Rygą, Vilnių, Kauną ir Šiaulius. Patogios lokacijos vietos dėka krovinių srautas iš gretimų didžiųjų miestų Vilniaus, Kauno, Šiaulių bei Rygos gali būti konsoliduojamas tolimesniam pervežimui į kitas Baltijos ar Skandinavijos šalis.

  Eksploatuojame nuosavą greta sandėlio esančią geležinkelio atšaką todėl galime pasiūlyti geležinkelio vagonų perkrovimą tiesiai iš/į mūsų sandėlių arba krovininių automobilių ar jūrinių konteinerių.

   

   

  Susisiekite su mumis, mūsų specialistai išklausys Jūsų lūkesčius, suplanuos tik Jums skirtą distribucijos modelį ir pateiks optimalų Jūsų krovinių paskirstymo pasiūlymą.   cargo@autecha.lt   tel. +370 687 42915

 • Visos teisės saugomos © 2019 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita