• Transporto paslaugos

  Krovinių bei siuntų pervežimo srityje dirbame nuo pat įmonės įkūrimo 2001 metais. Ilgametė patirtis ir profesionaliai bei atsakingai dirbantis kolektyvas leidžia klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimus. Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, prisiimtų įsipareigojimų vykdymas bei lankstumas lėmė, kad jau eilę metų savo krovinius patiki mums ne tik Lietuvos įmonės, bet ir didžiosios tarptautinės kompanijos.

  Nuolatinės investicijos į transporto priemones, sandėlių ūkį bei apskaitos technologijas užtikrina savalaikį ir kokybišką teikiamų paslaugų vykdymą, o tai sukuria konkurencinį pranašumą mums ir mūsų klientams. Visas mūsų transporto parkas registruotas Lietuvoje, aprūpintas krovinio saugumą užtikrinančiomis priemonėmis, užtikrina greitą ir saugų įvairių krovinių gabenimą. Mūsų transporto priemonėse vykdomų pervežimų kontrolei naudojama šiuolaikinė transporto kontrolės sistema, kuri leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimą, jo buvimo vietą, kontroliuoti vežamų krovinių temperatūrą bei užtikrinti vežamo krovinio saugumą. Vežami kroviniai yra drausti vežėjų civilinės atsakomybės draudimu (CMR).

  Šiuo metu krovinius vežame Lietuvoje ir Baltijos šalyse, bet tuo neapsiribojame, esame atviri Jūsų pasiūlymams krovinių vežimui visoje Europoje. Įmonė taip pat teikia sandėliavimo ir krovinių pakrovimo/iškrovimo paslaugas.

   

  Šiuo metu savo veikloje eksploatuojame įvairias krovinines transporto priemones:

 • Visos teisės saugomos © 2023 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita