• Apie mus

   

  AUTECHA, UAB yra lietuviško kapitalo įmonė įsikūrusi Aukštaitijos sostinėje – Panevėžyje. Įmonė įkurta 2001 m. sausio mėnesį, savo veiklą pradėjo nuo smulkių siuntų vežimo. Nuo pat įmonės įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme personalo profesionalumo ugdymui bei procesų modernizavimui. Pasirinkta kryptinga veiklos strategija bei užsispyrimas siekiant aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės lėmė sėkmingus įmonės veiklos rezultatus, leido mums tobulėti ir nuolat augti.

   

  Kasmet augantis automobilių parkas bei nuolatinis autoserviso darbų poreikis paskatino įkurti savo automobilių techninio aptarnavimo bazę. 2011 m. atidarėme modernų autoservisą Panevėžio mieste. Šiuo metu mūsų autoservise galima aptarnauti iki 20 automobilių vienu metu. AUTECHA autoservisas specializuojasi komercinio transporto remonte bei aptarnavime, bet ne mažiau profesionaliai atlieka ir lengvųjų automobių remonto ir apatarnavimo darbus. AUTECHA autoservisas – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės ir prieinamos kainos.

   

  Šiandien AUTECHA – jau 21 metai sėkmingai dirbanti, ambicinga, vis dar tobulėjanti ir besiplečianti įmonė. Šiuo metu valdome per 70 krovininių transporto priemoniu parką, o siuntų vežimas išliko pagrindine mūsų veikla. AUTECHA taip pat siūlo distribucijos, sandėliavimo, krovinių vežimo paslaugas, lengvųjų ir krovininių automobilių remontą bei techninį aptarnavimą, automobilių ir nekilnojamojo turto nuomą.

   

  Mūsų sėkmingos veiklos įvertinimas – Creditinfo Lietuva suteiktas sertifikatas “Stipriausi Lietuvoje”, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus ir turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi tik 3 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių.

  “Verslo žinių” rengiamo kasmetinio smulkiojo ir vidutinio verslo konkurse AUTECHA, UAB eilę metų buvo pripažinta metų „Gazele“. Šiuo apdovanojimu buvome įvertinti kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

   

   

                                                                    2_2016                       

 • Visos teisės saugomos © 2023 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita