• Distribucija

  AUTECHA siūlo vietinės distribucijos paslaugas Lietuvoje.

  Mūsų populiariausia paslauga – vietinė distribucija, tai krovinių, prekių, siuntų ir paketų paskirstymas ir išvežiojimas regioniniu mastu tą pačią dieną. Krovinių konsolidavimas vieno gabenimo metu paskirstant juos keletui gavėjų leidžia ženkliai sumažinti transportavimo kaštus, dėl ko klientams galime pasiūlyti itin patraukias mūsų teikiamų paslaugų sąlygas. Strategiškai patogi geografinė padėtis, leidžia organizuoti optimalų krovinių gabenimą regioniniu mastu. Mūsų sandėlis Panevėžyje yra vos keli kilometrai nuo magistralinio kelio Via Baltica (E67 ir E272) kryžkelės kur šakojasi kelia į Rygą, Vilnių, Kauną ir Šiaulius. Patogios lokacijos vietos dėka krovinių srautas iš gretimų didžiųjų miestų Vilniaus, Kauno, Šiaulių bei Rygos gali būti konsoliduojamas tolimesniam pervežimui į kitas Baltijos ar Skandinavijos šalis.

  Eksploatuojame nuosavą greta sandėlių esančią geležinkelio atšaką todėl galime pasiūlyti geležinkelio vagonų perkrovimą tiesiai iš/į mūsų sandėlių arba krovininių automobilių ar jūrinių konteinerių.

   

   

  Susisiekite su mumis, mūsų specialistai išklausys Jūsų lūkesčius, suplanuos tik Jums skirtą distribucijos modelį ir pateiks optimalų Jūsų krovinių paskirstymo pasiūlymą.   cargo@autecha.lt   tel. +370 687 42915

 • Visos teisės saugomos © 2023 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita