•  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Alyvų ir filtrų keitimas tai vienas iš reguliarių dalykų, kuriuos reikia atlikti eksploatuojant automobilį. Šie darbai turi būti atliekami kiekvienam automobiliui, nepaisant to, kokia jo markė ar modelis. Jeigu automobilis naudojamas kas dieną, tokių reguliarių keitimų neišvengs nei vienas automobilio savininkas. Mūsų autoservise tepalų ir filtrų keitimas atliekamas pagal gamintojų nustatytus kriterijus: patikriname tepalų lygį karteryje, slėgį sistemoje, atliekame pagrindines tepimo sistemos priežiūros operacijas. 
  • Automobilio paruošimas žiemos ar vasaros sezonui yra svarbus žingsnis. Žiemai automobilį reiktų pradėti ruošti nelaukiant vėlyvo rudens ir pirmojo sniego, o šiltuoju sezonu nedelsti kol užklups dideli karščiai. Svarbu automobilį nuosekliai apžiūrėti kuo anksčiau, įvertinti atskirų komponentų ar techninių skysčių būklę. Mes galime tuo pasirūpinti už Jus: pakeisti valytuvus, langų plovimo skystį, aušinimo skystį, variklio žvakes. Galime patikrinti akumuliatoriaus krovimą ir skysčio lygį jame, atlikti stabdžių bei durelių vyrių ir spynų būklės patikrą. Taip pat galime parinkti tinkamas automobilio padangas kiekvienam sezonui ir jas sumontuoti. 
  • Paruošimas techninei apžiūrai. Kas metus ar dvejus metus kiekvienas vairuotojas savo automobiliui privalo atlikti techninę apžiūrą – tai sukelia daugybę rūpesčių ir nemalonumų. Kam teko tai patirti,  gali drąsiai teigti, kad norint atlikti automobilio techninę apžiūrą  tenka sugaišti nemažai laiko. Sugriežtinus techninės apžiūros reikalavimus labai  dažnai nutinka taip, kad keletą valandų eilėje pralaukęs vairuotojas išgirsta, kad jo automobilis nėra tvarkingas ir techninės apžiūros talono jam išduoti negalima. Ir vėl rūpesčiai – mechanikų paieška, remontas, laukimas kilometrinėje eilėje ir galiausiai neištaisyti trūkumai. Mes siūlome privalomos techninės apžiūros paslaugą be rūpesčių! 
  • Patikra prieš automobilio pirkimą yra aktuali, jei norima išsiaiškinti kokia yra perkamo automobilio techninė būklė, kokie remontai gali būti reikalingi jį nusipirkus. Dauguma vairuotojų žino, kad įsigijus automobilį reikia pasikeisti alyvą, filtrus, pasitikrinti eksploatacinius skysčius. Tačiau ar nelaukia nenumatyti remontai įsigyjant ne naują automobilį? Mes rekomenduojame atlikti automobilio patikrą prieš pirkimą, kad kuo mažiau netikėtumų lauktų nuvažiavus į techninių apžiūrų centrą ar atvykus į autoservisą profilaktinių darbų atlikimui. Visus gedimus nustatyti neįmanoma ir niekada neaišku kaip ir ką automobilio pardavėjas galbūt užslapstė, tačiau kuo mažiau netikėtų gedimų išaiškės eksploatavimo metu, tuo daugiau sutaupysite savo laiko ir papildomų išlaidų nuo neplanuotų remontų. 
  • Padangų montavimas, balansavimas ir remontas. Keičiantis sezonui būtina pasikeisti padangas. Padangų montavimas yra didelės atsakomybės reikalaujantis darbas. Mūsų autoservise dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, tad pažadame Jums kokybišką ir nepriekaištingą padangų montavimą ir balansavimą. Taip pat padėsime įsigyti naujas kokybiškas padangas, esant poreikiui apžiūrėsime ir išlyginsime deformuotus automobilio ratlankius, kad važiavimas kelyje teiktų tik malonumą. 
  • Ratų suvedimas, geometrijos nustatymas. Ratų suvedimas turi būti anksčiau ar vėliau atliktas kiekvienam automobiliui. Tam gali būti įvairių priežasčių: važiuoklės elementų susidėvėjimas, neseniai atliktas vairo sistemos remontas, pakabos remontas, avarijos pasekmės, sezoninis padangų keitimas ir t.t.  Ratų suvedimas yra teisingai, pagal automobilio gamintojo reikalavimus nustatyti automobilio ratų geometrijos kampai. Jie turi įtakos kuro sunaudojimui, automobilio valdymui bei padangų naudojimo ilgaamžiškumui.

 • Visos teisės saugomos © 2023 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita