• „Goodyear“ išleido naują aukštos klasės žieminę padangą „UltraGrip Performance“, išsiskiriančią puikiu sukibimu su kelio danga bei valdymo savybėmis ir pritaikytą įvairioms žiemos sąlygoms – nuo sniegu iki pažliugusiu sniegu ar ledu padengto kelio. Naująją žieminę padangą vairuotojai jau gali įsigyti prekybos vietose.

   

  „UltraGrip Performance“ sukurta pagal jau 44 metus trunkančią naujovių diegimo UltraGrip“ padangų istoriją. Šio tipo padangų iki šiol pasaulyje parduota jau 60 milijonų. Padangoje įdiegta sukimbančių įpjovų sistema, tobulesnis protektoriaus raštas ir daug blokų aktyvinimo elementų, užtikrinančių puikų sukibimą su kelio danga ir aukšto lygio valdymo savybes visomis žiemos sąlygomis.

   

  Hidrodinaminiai grioveliai pagerina atsparumą slydimui vandens ir pažliugusio sniego sluoksniu šlapiuose bei pažliugusiuose keliuose. Statesnis stačiakampis pėdsakas ir vienodas slėgio pasiskirstymas taip pat pagerina savybes sausuose ir apledėjusiuose keliuose per visą padangos eksploatavimo laiką. Protektoriaus susidėvėjimo indikatorius padeda vairuotojams sužinoti, kada reikia keisti padangas, ir taip užtikrina geriausias galimas padangų savybes visą žiemą.

   

  Vienas iš svarbiausių naujosios padangos privalumų – jos stabdymo kelias ant snieguotos dangos net 3 proc. trumpesnis nei pagrindinių konkurentų siūlomų padangų.

   

  „Džiaugiamės papildę „Goodyear UltraGrip“ šeimą dar viena žiemine padanga, sukurta teikiant pirmenybę saugumui. Siekėme užtikrinti puikų sukibimą su šlapiu, apledėjusiu ir apsnigtu kelio paviršiumi, kad vairuoti ir stabdyti bet kokiomis žiemos sąlygomis būtų saugu. Ypač didžiuojamės trumpiausiu stabdymo keliu, nes tai mūsų klientams yra svarbiausias rodiklis“, – teigė „Goodyear“ EMEA plataus naudojimo lengvųjų automobilių padangų rinkodaros direktorius Hans Vrijsen.

   

  1-osios kartos „UltraGrip Performance“ padanga gaminama 38 dydžių, skirtų vidutiniams ir dideliems lengviesiems automobiliams, t. y. SD/195–255, AR/40–65 ir RD/15″–19″.

   

 • Visos teisės saugomos © 2023 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita