• 2015 m. kovo 3 d.

   

  Vasarinės „EfficientGrip Performance“ padangos gavo aukščiausius įvertinimus pagal Europos padangų ženklinimo tvarką

   

  „Goodyear“ paskelbė, kad tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatys naują dviem „A“ klasėmis įvertintą „EfficientGrip Performance“ padangą. Šių metų pradžioje į rinką buvo išleisti aštuoni naujosios padangos dydžiai. Dabar „Goodyear“ siūlo daugiausia dydžių padangų, įvertintų dviem „A“ klasėmis pagal Europos padangų ženklinimo tvarką.

   

  Aštuoni nauji dviejų „A“ klasių padangų dydžiai papildo ir taip platų šiandien rinkoje siūlomų „B“ ir „A“ klasėms priskirtų „Goodyear“ padangų asortimentą – šiomis klasėmis įvertinti 53 „EfficientGrip Performance“ dydžiai.

   

  Dvi „A“ klasės yra aukščiausias Europos padangų ženklinimo reglamentu nustatytas įvertinimas – tokių padangų degalų naudojimo efektyvumas ir sukibimas su šlapia danga atitinka „A“ klasę. „A“ klasės degalų naudojimo efektyvumo padangos pasipriešinimas riedėjimui yra mažesnis. Dvi „A“ klases atitinkančių padangų išleidimas sustiprina „Goodyear“ kaip padangų ženklinimo lyderės padėtį ir patvirtina jos pasiryžimą diegti naujoves.

   

  „2012 metais mes įsipareigojome ženklinti savo padangas ir dabar matome, kokią vertę aukštų klasių padangos teikia mūsų klientams ir visai visuomenei“, – teigė viešųjų ryšių padalinio direktorė Lie Junius. „Būtent šis  įsipareigojimas yra mūsų atskaitos taškas kuriant padangas, kurios gauna geriausius įvertinimus pagal padangų ženklinimo tvarką. Tuo pat metu mes raginame Europos Sąjungą griežčiau reglamentuoti padangų ženklinimą. Sutinkame, kad dabartinės ženklinimo klasės yra puikus būdas informuoti vartotojus apie padangos privalumus. Visgi ženklinimo etiketė apima tik tris kriterijus. Tačiau mūsų produktų kūrimo grupė, siekdama užtikrinti saugių ir tik aukštos kokybės produktų pateikimą į rinką, vertina daugiau kaip 50 kriterijų.“

   

  „Goodyear“ tapo pirmąja padangų gamintoja, pristačiusia dviejų „A“ klasių koncepcines padangas 2012 m. gegužę, pirmąją savanoriško ženklinimo taisyklių laikymosi dieną. Išleidusi šias koncepcines padangas, „Goodyear“ toliau tobulino technologijas, kad pagerintų konstrukcijos ypatybes, protektoriaus gumos mišinį ir visą gamybos procesą.

   

  „Džiaugiamės galėdami pasiūlyti naujas aštuonių dydžių dviem „A“ klasėmis įvertintas padangas. Esame įsipareigoję diegti padangų naujoves ir siekti tobulumo, todėl įgyvendindami šį įsipareigojimą išleidžiame naujas „EfficientGrip Performance“ padangas“, – teigė „Goodyear“ rinkodaros Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje padalinio direktorius Hans Vrijsen.

   

  Dviem „A“ klasėmis įvertintos „EfficientGrip Performance“ padangos siūlomos tokių dydžių: 205/55R16 94W XL, 205/55R17 95V XL, 215/55R16 97H XL, 215/55R16 97W XL, 215/55R17 98W XL, 225/50R17 98V XL, 225/55R17 101W XL ir 225/60R16 102W XL. 


 • Visos teisės saugomos © 2024 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita