• Dunlop Ice Touch

   

  „Dunlop Ice Touch“ buvo specialiai sukurta atšiauriausioms Šiaurės šalių žiemos sąlygoms įveikti. Ši padanga maksimaliai sukimba su ledu ir sniegu, taip pat suteikia aukšto lygio saugumą ir važiavimo malonumą.

   

  Išskirtinį padangos sukibimą lemia pažangus daugiakrypčių 4D dyglių dizainas.

   

  Siekiant pagerinti trauką, 4D dyglių priekinės briaunos yra aštrios, todėl geriau sukimba su ledu automobiliui greitėjant. Be to, aštrios šoninės briaunos pagerina šoninį sukibimą įveikiant apledėjusio kelio posūkius. Plati galinė dyglio kaiščio briauna taip pat užtikrina veiksmingą stabdymą. „Ice Touch“ pagaminta naudojant pažangų gumos mišinį, kuris išlieka elastingas esant žemai temperatūrai.

   

  Be to, dėl gilių griovelių, geriau šalinančių vandenį, „Ice Touch“ lengvai važiuoja pažliugusiais ir šlapiais keliais. Optimizavus konstrukciją, sumažėjo padangos svoris, todėl pasipriešinimas riedėjimui irgi sumažėjo – tai padeda taupyti degalus.

   


  Dunlop SP IceSport
  „Dunlop SP IceSport“ – nedygliuota žieminė padanga, sukurta atšiauriausioms Šiaurės šalių žiemos sąlygoms įveikti. Ši padanga buvo specialiai suprojektuota ir pagaminta vairuotojams, kuriems svarbus vairavimo malonumas ir aukšto lygio saugumas. „Dunlop“ inžinieriai, kurdami „SP IceSport“, suderino kelias išbandytas bei patikimai veikiančias technologijas ir gavo puikų rezultatą.  Padangos protektoriaus krašte yra 3D „sukimbančios“ įpjovos. „SP IceSport“ vidurinėje protektoriaus dalyje yra klasikinės zigzago formos įpjovos, užtikrinančios pusiausvyrą ir važiavimo stabilumą.

   

  Ši padanga pagaminta naudojant Šiaurės šalių žiemos sąlygoms pritaikytą gumos mišinį, todėl protektorius išlieka minkštas ir maksimaliai sukimba esant labai žemai temperatūrai. Be to, „SP IceSport“ konstrukcija yra lengvasvorė. Mažesnė bespyruoklė masė lemia didesnį padangos manevringumą, mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, vadinasi, ir mažesnes degalų sąnaudas.


 • Visos teisės saugomos © 2024 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita