• Apie mus

   

   

  AUTECHA, UAB yra lietuviško kapitalo įmonė įsikūrusi Aukštaitijos sostinėje – Panevėžyje. Įmonė įkurta 2001 m. sausio mėnesį, savo veiklą pradėjo nuo smulkių siuntų vežimo. Nuo pat įmonės įkūrimo didelį dėmesį skyrėme įmonės plėtrai, personalo profesionalumo ugdymui, darbo priemonių atnaujinimui ir procesų modernizavimui. Pasirinkta kryptinga veiklos strategija, užsispyrimas siekiant aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės lėmė sėkmingus įmonės veiklos rezultatus, leido mums tobulėti ir nuolat augti.

   

  Kasmet plečiamas automobilių parkas bei nuolatinis autoserviso darbų poreikis paskatino įkurti savo automobilių techninio aptarnavimo bazę. 2011 m. atidarėme modernų autoservisą Panevėžio mieste. Mūsų autoservise vienu metu galima aptarnauti net 15 automobilių. AUTECHA autoservisas specializuojasi remontuojant ir aptarnaujant komercinį transportą, bet ne mažiau profesionaliai atlieka ir lengvųjų automobių remonto ir apatarnavimo darbus. AUTECHA autoservisas – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės ir prieinamos kainos.

   

  Šiandien AUTECHA – jau 20 metų sėkmingai dirbanti, ambicinga, vis dar tobulėjanti ir besiplečianti įmonė. Šiuo metu valdome per 70 krovininių transporto priemoniu parką, o siuntų vežimas išliko pagrindine mūsų veikla. AUTECHA taip pat siūlo distribuciją, krovinių sandėliavimą ir vežimą europos šalyse, lengvųjų ir krovininių automobilių remontą ir techninį aptarnavimą, automobilių ir nekilnojamojo turto nuomą.

   

  Mūsų sėkmingos veiklos įvertinimas – Creditinfo Lietuva suteiktas sertifikatas “Stipriausi Lietuvoje”, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus ir turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi tik 3 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių.

  “Verslo žinių” rengiamo kasmetinio smulkiojo ir vidutinio verslo konkurse AUTECHA, UAB eilę metų buvo pripažinta metų „Gazele“. Šiuo apdovanojimu buvome įvertinti kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

   

   

                                                                    2_2016                       

 • Visos teisės saugomos © 2021 AUTECHA Dizainas: RDS1 Sprendimas: Advelita